تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

فکر چیت زدن در بازی CS:GO را از سرتان بیرون کنید!

2,257 بازدید و بدون دیدگاه

Valve یکی از اولین‌هایی بود که بر روی Steam توزیع بازی متمرکز و سرویس مولتی پلیر ارائه کرد، این کمپانی حتی نرم افزار ضد تقلب خود را ارائه کرد. حالا Valve از تمهیدات خود برای تشخیص استفاده از چیت در بازی پرطرفدار CS:GO می‌گوید.

احتمالاً می دانید Valve فناوری ضد چیت اختصاصی VAC را دارد که عملاً جایگزینی برای Punkbuster محسوب می‌شود. VAC در طول سال‌ها تکامل یافته و فناوری‌های تازه‌ای را به منظور تشخیص بهتر و دقیق‌تر چیت‌ها به خدمت گرفته است. آخرین نسخه این فناوری که VACnet نام دارد، از سیستم یادگیری عمیق مبتنی بر هوش مصنوعی برای تشخیص هوشمند چیت‌ها بهره می‌گیرد که برای اجرای آن بیش از 1,700 پردازنده استفاده شده است. VACnet از سیستم بازپخش مورد استفاده پلیر استفاده می‌کند.

این فناوری با بررسی بازپخش پلیرهایی که گزارش شده‌اند، بازی آنها را به منظور یافتن الگوی چیت‌هایی چون وال هک، ایم بات و این دست چیت ها بررسی می‌کند.
اما آنچه که VACnet را از تلاش‌های گذشته متمایز می‌کند، بهره گیری از هوش مصنوعی برای ارزیابی رفتار گیمر است. این فناوری ورودی‌های گیمر را به گونه‌ای بررسی می‌کند که تا پیش از این فقط توسط انسان امکان پذیر بود. همچنین این فناوری از طریق یادگیری، قادر به تشخیص چیت‌های جدید است. حتی تشخیص چیترهای جدید و چیت‌های جدید آسان‌تر است. با این حال هنوز هم تصمیم گیری در مورد چیترها و تعلیق یا بن کردن آنها توسط انسان انجام می‌شود.

VACnet محتمل ترین چیتر ها را شناسایی می‌کند و به منظور تصمیم گیری درباره آنها، یافته‌های خود را به ناظرها گزارش می کند. ادعا شده به‌کارگیری VACnet تا چهار برابر بر تعداد چیترهای شناسایی شده افزوده است.

منبع: شهر سخت افزار – http://www.shahrsakhtafzar.com

آیا این پست برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را برای این پست ثبت کنید.
فکر چیت زدن در بازی CS:GO را از سرتان بیرون کنید!
امتیاز 5 از 4 رای

  انجمن تخصصی طوس گیم آماده حل مشکلات شما می باشد.  برای ورود کلیک کنید
  با عضویت در کانال تلگرام از مطالب ، اخبار و تخفیف های سایت مطلع شوید.  برای عضویت کلیک کنید
  کپی برداری از مطالب بدون درج لینک منبع از نظر شرعی حرام و غیر قانونی می باشد
نویسنده مطلب Dr.Mohammad
8 سال کانتر بصورت آنلاین بازی کردام و 2 سال بصورت تخصصی و حرفه ای بر روی کانفیگ سرور های کانتر استریک 1.6 و گلوبال آفنسیو کار کرده ام. هدف ما از تاسیس این وبسایت آموزش های اختصاصی و تجربی برای دوست داران کانتر است.