شرایط و قوانین اکانت ادمینی سرور های CSGO

( توجه مهم )

دوست گرامی جهت خرید اکانت ادمینی ابتدا شرایط و قوانین زیر را بصورت کامل بخوانید سپس در صورت داشتن تمام شرایط و قبول تمام قوانین به آیدی زیر در تلگرام پیام بدهید:

ToosGame@


– شرایط (داشتن این شرایط الزامی است):

1- داشتن تایم پلی بالا در سرور های طوس گیم

3- داشتن بازی خوب یا نسبتا متوسط

4- داشتن آشنایی با منوی sourcemod یا ادمینی

5- داشتن ادب، اخلاق و صمیمیت با پلییر ها

6- داشتن حداقل 18 سال سن

7- نداشتن چیت یا هر نوع هک در سرور

8- پرایم بودن اکانت


– قوانین ادمینی (قبول داشتن تمام قوانین و عمل به آن اجباری است):

1- یکی از قسمت های مهم قوانین، داشتن اخلاق، ادب و صمیمیت با تمامی پلییر ها می باشد، ادمین سرور باید الگویی مناسب برای پلییر ها باشد.

2- هر ادمین باید به ازای هر روز به مدت 2 الی 3 ساعت در سرور آنلاین باشد و اگر بخاطر مشکلات، برای مدتی موقت امکان آنلاین شدن در سرور را نداشته باشد باید به مدیر سرور اطلاع دهد در غیر اینصورت با بررسی های انجام شده در آخر هر ماه باعث حذف اکانت ادمینی فرد خواهد شد.

3- در صورتی که ادمین قصد تغییر مپ در هر زمان را داشته باشد ابتدا باید با استفاده از Vote از پلییر ها بپرسد که آیا موافق با تغییر مپ هستند؟ اگر در Vote همه موافق بودند دوباره با استفاده از گزینه Map Vote در منوی Vote Commands در منوی ادمینی، اقدام به گرفتن Map Vote و تغییر مپ کند، در غیر اینصورت اگر مشاهده شود که بدون Vote مپ سرور تغییر کرده با ادمین برخورد خواهد شد و هیچ گونه عذری پذیرفته نخواهد شد.

4- در صورتی که پلییری در سرور باعث ناراحتی بقیه پلییر ها شود (از قبیل Camp, Block, Spam Voice/Chat و غیره) ، ادمین باید برای فقط یک بار به پلییر متخلف تذکر بدهد، در صورت بی اعتنایی پلییر متخلف به تذکر، ادمین می تواند پلییر متخلف را از سرور Kick کند و در صورتی که دوباره پلییر متخلف به سرور متصل شود و رفتار خود را درست نکند، ادمین می تواند پلییر متخلف را Ban تایمی بین 10 تا 60 دقیقه نماید.

5- اگر ادمین تشخیص دهد که پلییر چیت یا هر نوع هکی دارد و 100 درصد از این بابت مطمئن باشد، برای بن دائم باید حداقل 3 راند دمو گرفته باشد تا در صورت پیگیری بن انجمن بتواند مدرک قابل قبولی برای بن خود ارائه دهد یا در غیر اینصورت اگر در چیت داشتن پلییر شک داشته باشد باید با بقیه ادمین ها مشورت کند و در نهایت  در صورت نداشتن دمو بن تایمی کمتر از 24 ساعت بدهد. ادمین باید در بن دادن دقت کند و بخاطر مسائل شخصی بن نکند.

6- در صورتی که پلییری به ادمین سرور یا هر پلییر دیگری بی احترامی و بی ادبی کند، اگر فحش ناموسی باشد ادمین باید با داشتن مدرک و دمو Ban دائم بدهد و اگر فحش ناموسی نباشد باید ابتدا اخطار، در صورت تکرار Mute/Gag و دفعه سوم Ban تایمی بین 10 تا 60 دقیقه بدهد.

7- تمامی ادمین ها وظیفه دارند در سرور موقع انجام هر کاری (از قبیل Vote, Ban, Kick و غیره) با ادمین های حاضر در سرور هماهنگ کنند، باید بین ادمین ها مشارکت باشد تا مشکلی بین ادمین ها نباشد.

8- در صورتی که پلییر در سرور در حال تبلیغ است می تواند پلییر متخلف را Ban تایمی بین 10 تا 60 دقیقه بدهد و در صورت تکرار با داشتن مدرک یا دمو Ban دائم نماید.

9- گذاشتن آهنگ توسط پلییر ها در سرور آزاد می باشد به شرطی که آهنگ دارای محتویات ضد سیاسی ، مذهبی و یا تمسخر قومیت های کشورمان نباشد، اگر چنانچه پلییر به تذکر ادمین بابت گذاشتن آهنگ غیر مجاز عمل نکرد ، ادمین می تواند پلییر متخلف را در سرور فقط Mute کند.

10- ادمین باید هر موقع که انلاین می شود در سرور تیم اسپیک طوس گیم حضور داشته باشد. یکی از مهمترین قوانین است و ادمین باید به این مورد توجه داشته باشد.

11- ادمین حتما باید در انجمن طوس گیم ثبت نام نماید و بصورت روزانه انجمن گفتگوی طوس گیم را چک کند زیرا تمامی فرایند شکایت از ادمین ها، رسیدگی به پیگیری بن ها و غیره در انجمن صورت میگیرد و ادمین مربوطه باید پاسخگو باشد. در صورت پاسخ ندادن به پیگیری بن ها، پلییر آنبن شده و با ادمین برخورد خواهد شد و پلییر آنبن خواهد شد.

12- ادمین نباید در سرور های به غیر از طوس گیم ادمین باشد. زیرا تایم پلی ادمین پایین خواهد آمد و اکانت ادمینی از فرد گرفته خواهد شد.

13- ادمین وظیفه دارد در صورت دیدن باگ جزئی یا کلی یا کوچک و بزرگ به مدیر سرور اطلاع دهد تا مشکلات در بروزرسانی های آینده رفع شود.

14- ادمین حق ندارد سر به سر پلییر ها بگذارد حتی پلییر دوست صمیمی اش باشد زیرا باعث ناراحتی پلییر های دیگر شده و در نهایت منجر به برخورد شدید با ادمین متخلف خواهد شد.

15- ادمین حق ندارد با پلییری تبانی یا به عبارتی پارتی بازی کند و باعث حذف اکانت ادمینی می شود.

16- استفاده از هر گونه چیت و هک در سرور طوس گیم توسط ادمین باعث بن دائم ادمین از تمامی سرور ها خواهد شد.

17- آموزش های مربوط به سرور های طوس گیم را در لینک زیر مطالعه نمایید:

– آموزش کامل ادمینی در سرور های سی اس گو