توجه کنید:
کاربر گرامی، جهت اطلاع از اخبار و اطلاعیه ها حتما در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید
telegram  تلگرام | Telegram  eitaa  ایتا | Eitaa  igap  آی گپ | iGap  soroush  سروش | Soroush 

1 – قوانین ادمینی در سرورهای CSGO:

 

1 – 1 – یکی از قسمت های مهم قوانین، داشتن اخلاق، ادب و صمیمیت با تمامی پلییر ها می باشد، ادمین سرور باید الگویی مناسب برای پلییر ها باشد.

 

1 – 2 – هر ادمین باید به ازای هر روز به مدت 2 الی 3 ساعت در سرور آنلاین باشد و اگر بخاطر مشکلات، برای مدتی موقت امکان آنلاین شدن در سرور را نداشته باشد باید به مدیر سرور اطلاع دهد در غیر اینصورت با بررسی های انجام شده در آخر هر ماه باعث حذف اکانت ادمینی فرد خواهد شد.

 

1 – 3 – در صورتی که ادمین قصد تغییر مپ داشته باشد ابتدا باید با استفاده از کد ووت (sm_vote) از پلییر ها بپرسد که آیا موافق با تغییر مپ هستند؟ اگر موافق بودند با استفاده از ووت مپ (Vote Map) در منوی Vote ادمین، اقدام به گرفتن ووت مپ و تغییر مپ کند، در غیر اینصورت اگر پلییر های سرور از ادمین ناراضی باشند با ادمین متخلف، برخورد شدید خواهد شد.

 

1 – 4 – در صورتی که پلییری در سرور باعث ناراحتی بقیه پلییر ها شود (از قبیل Camp, Block و غیره) ، ادمین باید برای فقط یک بار به پلییر متخلف تذکر بدهد، در صورت بی اعتنایی متخلف به تذکر، ادمین می تواند پلییر متخلف را از سرور بیرون کند (Kick) و در صورتی که دوباره پلییر متخلف به سرور متصل شود و رفتار خود را درست نکند، ادمین می تواند پلییر متخلف را از سرور بن (Ban) بدهد.

 

1 – 5 – اگر ادمین تشخیص دهد که پلییر از چیت استفاده می کند و 100 درصد از این بابت مطمئن باشد، میتواند پلییر متخلف را بن دائمی (Ban Permanent) بدهد در غیر اینصورت چنانچه از ادمین شکایت شود و با بررسی مدیر سرور مشاهده شود که پلییر بن شده چیت نداشته و بخاطر مشکلات شخصی و غیره بین ادمین و پلییر بن شده است، اکانت ادمین متخلف حذف خواهد شد.

 

1 – 6 – در صورتی که پلییری به ادمین سرور یا هر پلییر دیگری بی احترامی و بی ادبی کند، ادمین باید با استفاده از منو ادمینی بصورت مدت دار یا زماندار وویس و چت پلییر (Mute/Gag) متخلف را ببندد و تذکر لازم را بدهد، در غیر اینصورت اگر پلییر متخلف به تذکر ادمین به اعتنا بود، ادمین می تواند پلییر متخلف را بصورت مدت دار یا زماندار بن کند.

 

1 – 7 – تمامی ادمین ها وظیفه دارند تا در سرور با هم هماهنگ باشند و موقع گرفتن ووت مپ (Vote Map) یا هر اقدامی بصورت هماهنگ با هم انجام دهند، در صورت دیدن تخلف از ادمین باید به مدیر سرور اطلاع دهد و در صورت درگیر شدن ادمین ها با هم با هر دو طرف برخورد شدید می شود.

 

1 – 8 – ادمین باید با منو و کد های Source Mod آشنایی کافی داشته باشد، در غیر اینصورت باید قبل از استفاده از منو ادمینی در سرور، از آموزش ها استفاده کند.

 

1 – 9 – در صورتی که ادمین ببیند پلییر برای سرور دیگری در حال تبلیغ هست می تواند پلییر متخلف را مدت دار از سرور بن کند و در صورت تکرار بصورت دائمی بن نماید.

 

1 -10 – گذاشتن آهنگ توسط پلییر ها در سرور آزاد می باشد به شرطی که آهنگ دارای محتویات سیاسی ، مذهبی و یا تمسخر قومیت های کشورمان نباشد، اگر چنانچه پلییر به تذکر ادمین بابت گذاشتن آهنگ عمل نکرد ، ادمین می تواند پلییر متخلف را در سرور میوت (Mute) کند.

 

1 – 11 – ادمین مؤظف است روزانه انجمن گفتگوی طوس گیم را چک کند زیرا تمامی فرایند شکایت از ادمین ها، رسیدگی به پیگیری بن ها و غیره در انجمن صورت میگیرد و ادمین مربوطه باید پاسخگو باشد.

 

1 – 12 – ادمین نباید در سرور های دیگری حتی سرور های دیگه طوس گیم ادمین باشد یا به عبارتی در چند سرور ادمین باشد. زیرا تایم پلی ادمین پایین خواهد آمد و اکانت ادمینی از فرد گرفته خواهد شد.

 

1 – 13 – ادمین وظیفه دارد در صورت دیدن باگ جزئی یا کلی یا کوچک و بزرگ به مدیر سرور اطلاع دهد تا مشکلات در بروزرسانی های آینده رفع شود.

 

1 – 14 – ادمین حق ندارد سر به سر پلییر ها بگذارد حتی پلییر دوست صمیمی اش باشد زیرا باعث ناراحتی پلییر های دیگر شده و در نهایت منجر به برخورد شدید با ادمین متخلف خواهد شد.

 

1 – 15 – ادمین حق ندارد با پلییری تبانی کند به این معنی که به پلییر یا خودش آیتم، اسلحه، زنده کردن و غیره بدهد. در صورتی این امکان پذیر خواهد بود که قبلا در ووت گرفته شده پلییر ها راضی باشند واگرنه باعث حذف اکانت ادمینی می شود.

 

1 – 16 – استفاده از هر گونه چیت و هک توسط ادمین باعث بن دائم ادمین از تمامی سرور ها خواهد شد.

 

1 – 17 – آموزش های مربوط به سرور های طوس گیم را در لینک زیر مطالعه نمایید:

https://portal.toosgame.ir/index.php?rp=/knowledgebase