شرایط و قوانین اکانت ادمینی سرور های CSGO

توجه:

دوست گرامی ابتدا قوانین زیر را بخوانید و سپس از لینک زیر خرید خود را انجام دهید در صورتی که قوانین زیر را بدرستی انجام ندهید از ادمینی حذف و هیچ مبلغی پس داده نخواهد شد.

لینک خرید اکانت ادمینی سرور های طوس گیم


– شرایط (داشتن این شرایط الزامی است):

1- داشتن تایم آنلاین بالا در سرور ها

2- داشتن آشنایی با منوی sourcemod یا ادمینی

3- داشتن ادب، اخلاق و صمیمیت با پلییر ها

4- داشتن حداقل 18 سال سن

5- قبول داشتن قوانین و مقررات


– قوانین ادمینی (قبول داشتن تمام قوانین و عمل به آن اجباری است):

1- یکی از قسمت های مهم قوانین، داشتن اخلاق، ادب و صمیمیت با تمامی پلییر ها می باشد، ادمین سرور باید الگویی مناسب برای پلییر ها باشد.

2- هر ادمین باید نسبت به تایم آنلاین بودن خود فعالیت نسبتا بالایی داشته باشد و اگر بخاطر مشکلات، برای مدتی موقت امکان آنلاین شدن در سرور را نداشته باشد باید به مدیر سرور اطلاع دهد.

3- در صورتی که ادمین قصد تغییر مپ در هر زمان را داشته باشد ابتدا باید با استفاده از Vote از پلییر ها بپرسد که آیا موافق با تغییر مپ هستند؟ اگر در Vote همه موافق بودند دوباره با استفاده از گزینه Map Vote در منوی Vote Commands در منوی ادمینی، اقدام به گرفتن Map Vote و تغییر مپ کند.

4-در صورتی که پلییری به ادمین سرور یا هر پلییر دیگری بی احترامی و بی ادبی کند، باید ابتدا اخطار، در صورت تکرار Mute/Gag/Silence و بار سوم Ban تایمی بین 10 تا 60 دقیقه باشد.

5- اگر ادمین تشخیص دهد که پلییر چیت یا هر نوع هکی دارد و 100 درصد از این بابت مطمئن باشد، برای تنها اکانت های بالای Private Rank 10 و بن بالای 24 ساعت باید دمو گرفته باشد تا در صورت پیگیری بن انجمن بتواند مدرک قابل قبولی برای بن خود ارائه دهد.

6- تمامی ادمین ها با هم مشارکت داشته باشند و در داخل سرور با هم هماهنگ باشند.

7- ادمین حتما باید در انجمن طوس گیم ثبت نام نماید و بصورت روزانه انجمن گفتگوی طوس گیم را چک کند زیرا تمامی فرایند شکایت از ادمین ها، رسیدگی به پیگیری بن ها و غیره در انجمن صورت میگیرد و ادمین مربوطه باید پاسخگو باشد.

آموزش های مربوط به سرور های CS:GO را در لینک زیر مطالعه نمایید:

آموزش کامل ادمینی در سرور های سی اس گو 

در صورت سوء استفاده از اکانت ادمینی، ادمین مورد نظر حذف خواهد شد و هیچ گونه وجهی برگشت داده نخواهد شد.